Работа и налогообложение

Подскажите пожалуйста. Я работаю по контракту на зарубежную компанию в интернете. Как мне уплачивать налоги?

03.04.2019 05:54 1984

Консультація виконавця

Наталія Васільєва
Адвокат
У сервісі: 4 роки
3 відгука (3 +) (0 -)
Консультацій: 11

Якщо ви проживаєте на території України, а не за кордоном і маєте місце реєстрації  в Україні, то визнаєтесь податковим резидентом України, ви зобов’язані платити до бюджету податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) з усіх отриманих доходів за ставкою 18% і військовий збір 1,5% від доходу платника.

Резиденти України не сплачують ЄСВ з іноземного доходу, бо такий дохід не включається в базу нарахування ЄСВ згідно з положеннями Податкового кодексу.

За загальним правилом сума іноземного доходу (незалежно від розміру) включається в загальний річний оподатковуваний дохід фізособи. При цьому треба подавати щорічну податкову декларацію (особисто, через довірену особу, поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення, в електронній формі із зареєстрованим електронним підписом). Задекларувати податки за 2018 рік треба до 1 травня 2019-го, а сплатити ПДФО і військовий збір — до 1 серпня. За 2019 рік відповідно до 1 травня 2020 року та сплатити до 1 серпня 2020 року.

«Для розрахунку оподатковуваного доходу варто врахувати, що сума іноземного доходу перераховується в гривні згідно з валютним курсом НБУ, який діє на момент отримання доходів (п. 164.4 ПК)»

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram