Мои обязательства при карантине

У меня возле продуктового магазина стоят вкопанных сваренных 6 столов с лавочками , нас обязывают их срезать из-за того то люди могу там собираться.обязанна ли я это делать? ,и кто мне возместит то что я их срежу? Почему то вокруг Озера и на проспектах где скопление людей может быть город не срезает

06.04.2020 13:12 1300

Консультація виконавця

Наталия Лихунжан
Адвокат
У сервісі: 4 роки
36 відгуків (35 +) (1 -)
Консультацій: 143

 Добрий день!


  Якщо столи та лавки встановлені за законом і  Вам винесли припис про демонтаж (зазвичай в такому приписі зазначається за чий рахунок він має бути проведений) Ви можете оскаржити його в суді, шляхом подачі позовної заяви.  


 Також потрібно буде подати заяву про забезпечення позову шляхом заборони проводити демонтаж до повного розгляду судової справи. Суд, вивчивши матеріали справи, вирішує чи дійсно вказані об’єкти підлягають демонтажу і за чий рахунок.


  Якщо Вас просять «на словах» маєте право не виконувати. Щоб уникнути скупчення людей та не порушувати норми та правила карантину маєте обмежити доступ до столів та лавок шляхом повного перекриття проходу до них.


  Щодо лавок біля озер, з 6 квітня українцям заборонено відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, крім вигулу домашніх тварин однією людиною чи в разі службової необхідності.


  Якщо у Вас залишились питання пишіть, спробую допомогти.


  Бажаю успіхів!

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram