Об’єднання та організація профспілок про подання звіту про використання доходів неприбуткової організації

Чи потрібно професійним спілкам, їх об’єднанням та організаціям профспілок подавати звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації за 2016 рік?

07.02.2018 13:57 821

Консультація виконавця

B2B Consult
Експерт
У сервісі: 3 роки
0 відгуків (0 +) (0 -)
Рейтинг: 0
Консультацій: 511

АКТУАЛЬНО НА 07.02.2018


 Законом України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», який набрав чинності 01.01.2017, уточнено вимоги до неприбуткових організацій.     Відповідно до п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для професійних спілок, їх об’єднань та організацій профспілок передбачено подання звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації (далі – Звіт) лише у разі порушень вимог п. 133.4 ст.133 ПКУ.
     Норма п.46.2 ст. 46 ПКУ стосовно подання професійними спілками, їх об’єднаннями та організаціями профспілок Звіту лише у разі порушень вимог п. 133.4 ст. 133 ПКУ вперше застосовуватиметься за результатами звітування за 2016 рік.
     Вказані роз’яснення надані листом ДФС від 08.02.2017 № 2991/7/99-99-15-02-01-17 «Про зміни в оподаткуванні податком на прибуток підприємств у 2017 році».


Анологічну відповідь розміщено на сайті ДФС (розділ ЗІР 102.04)

Якщо подобається, тисни кнопку
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram