Задолжннность по карте унивесальная Приват банк

Добрый день. В 2014 году была взята карта уникальная от Приват Банка с кредитным лимитом 500грв. С 2015 года не былр произведенно ни 1 оплаты. На сенодняшний день сумма задолженности состовляет более 26000. Иска от банка не получал, движеммого и недвижимого имущества не имею. По поводу реструктуризации тянут время и ответов не дают. Есть ли возвожность избавиться от задолженности через суд ссылась на исковую давность? 

03.07.2019 14:46 1897

Консультація виконавця

Михайленко Олександр
Адвокат
У сервісі: 5 років
1 відгук (1 +) (0 -)
Консультацій: 3

Добрый день.


Во первых, договор реструктуризации не заключайте не в коем случае. При заключении договора реструктуризации, возобновите сроки исковой давности.


Во вторых,


Згідно ст 257 ЦК України загальна позовна давність встановюється тривалістю у три роки.


Крім цього, перебіг позовної давності пов'язується не стільки зі строком дії (припинення дії) договору, як з певними моментами (фактами), які свідчать про порушення прав особи (

ст. 261 ЦК України).


За змістом цієї норми початок перебігу позовної давності співпадає з моментом виникнення у зацікавленої сторони права на позов, тобто можливості реалізувати своє право в примусовому порядку через суд.


Отже, виходячи з умов Договору та змісту зазначених правових норм, у випадку неналежного виконання позичальником зобов'язань, позовна давність за вимогами кредитора про повернення кредитних коштів, процентів за користування кредитом та комісії, повернення яких відповідно до умов Договору визначено періодичними щомісячними платежами, повинна обчислюватися з моменту настання строку погашення чергового платежу.


Відповідно до ч. 3 та 4 ст. 267 ЦК України позовна давність застосовується судом за заявою сторони у спорі, зробленою до винесення ним рішення, а сплив позовної давності, про застосування якої заявлено стороною у спорі, є підставою для відмови у позові.


Вывод:


Если банк обратится в суд с иском о взыскании с Вас долга подайте заявление о пропуске исковой давности.


Это будет основанием для оказа в исковых требованиях банка.


Если будут вопросы обращайтесь.

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram