Дякую. Стисло,зрозуміло та швидко.
Спадок (квартира) на мене та сестру, сестра 20 років живе в Криму...
Как сделать чтоб бывшая жена с которой у нас ребёнлк не получила вообще нич...
Спадщина
Підписатися в Facebook
Підписатися в Instagram
Підписатися в Telegram