Порядок оподаткування ПДВ у повіреного та виконавця операцій з надання нерезиденту - довірителю послуг з проектно-конструкторських та будівельно-монтажних робіт

Який порядок оподаткування ПДВ у повіреного та виконавця операцій з надання нерезиденту - довірителю послуг з проектно-конструкторських та будівельно-монтажних робіт для об’єкта нерухомості, розташованого за межами митної території України?

09.02.2018 08:28 1017

Консультація виконавця

B2B Consult
Експерт
У сервісі: 3 роки
0 відгуків (0 +) (0 -)
Рейтинг: 0
Консультацій: 511

Актуально на 9.02.2018



Відповідно до пп. «б» п. 185.1 ст. 185 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) об’єктом оподаткування є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 ПКУ.
     Згідно з пп. 186.2.2 п. 186.2 ст. 186 р. V ПКУ місцем постачання послуг для послуг, які пов’язані з нерухомим майном, а саме: послуг агентств нерухомості, послуг з підготовки та проведення будівельних робіт, інших послуг за місцезнаходженням нерухомого майна, у тому числі що будується, є фактичне місцезнаходження нерухомого майна, у тому числі що будується.
     Враховуючи зазначене, у разі якщо об’єкт нерухомості, у тому числі що будується, розташований за межами митної території України, то операції з надання нерезиденту - довірителю проектно-конструкторських та будівельно-монтажних робіт на таких об’єктах, як у повіреного так і у виконавця, не є об’єктом оподаткування ПДВ.
     При цьому, винагорода, отримана повіреним в межах договору доручення з нерезидентом, є об’єктом оподаткування ПДВ на загальних підставах за основною ставкою.



Анологічну відповідь розміщено на сайті ДФС (розділ ЗІР 101.05)

Якщо подобається, тисни кнопку
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram