Визначення КВЕД, що відповідають послугам, зазначеним у пп.«в» п.186.3 ст.186 ПКУ

Яким чином визначити КВЕД, що відповідають послугам, зазначеним у пп.«в» п.186.3 ст.186 ПКУ?

09.02.2018 10:52 2056

Консультація виконавця

B2B Consult
Експерт
У сервісі: 6 років
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 511

Актуально на 9.02.2018



Підпунктом «в» п.186.3 ст.186 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями визначено, що при наданні консультаційних, інжинірингових, інженерних, юридичних (у тому числі адвокатських), бухгалтерських, аудиторських, актуарних, а також послуг з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та наданні консультацій з питань інформатизації, наданні інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп’ютерних систем, місцем постачання зазначених послуг вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб’єкт господарювання або - у разі відсутності такого місця - місце постійного чи переважного його проживання.
     З метою правильного визначення КВЕД для послуг, визначених у зазначеному пункті, платнику податку слід звернутися до Державної служби статистики України.



Анологічну відповідь розміщено на сайті ДФС (розділ ЗІР 101.05)

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram