ОСББ решило заняться сбором денег за пользование общей собственностью жильц...
Чи законно нарахування у неопалювальний сезон.
Голова ОСББ , будучи власником компаніі, яка будувала будинок, а потім щей...
Підписатися в Facebook
Підписатися в Instagram
Підписатися в Telegram