Податкові зобов’язання з ПДВ при постачанні проїзних документів на міські транспортні засоби

Чи нараховуються податкові зобов’язання з ПДВ при постачанні проїзних документів на міські транспортні засоби своїм працівникам, студентам, пенсіонерам тощо?

06.02.2018 13:57 1897

Консультація виконавця

B2B Consult
Експерт
У сервісі: 6 років
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 511

Актуально на 6.02.2018



Порядок відображення в податковому обліку операцій з постачання проїзних документів на міські транспортні засоби платником податку своїм працівникам, студентам, пенсіонерам, тощо можливо визначити після ознайомлення з первинними документами. А тому рекомендуємо звернутися до контролюючих органів за місцем реєстрації з додатковим наданням копій первинних документів для отримання податкової консультації щодо порядку оподаткування такої операції.
Повна:
     Відповідно до пп.„а” та пп.„б” п.185.1 ст.185 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями (далі - ПКУ) об’єктом оподаткування, зокрема, є операції платників податку з постачання товарів/послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу.
     Згідно з пп.197.1.8 п.197.1 ст.197 р.V ПКУ звільняються від оподаткування операції з постачання послуг з перевезення пасажирів міським пасажирським транспортом (крім таксі), тарифи на які регулюються в установленому законом порядку.
     Ця норма не поширюється на операції з надання пасажирського транспорту в оренду (прокат).
     Порядок відображення в податковому обліку операцій з постачання проїзних документів на міські транспортні засоби платником податку своїм працівникам, студентам, пенсіонерам, тощо можливо визначити після ознайомлення з первинними документами. А тому рекомендуємо звернутися до контролюючих органів за місцем реєстрації з додатковим наданням копій первинних документів для отримання податкової консультації щодо порядку оподаткування такої операції.


Анологічну відповідь розміщено на сайті ДФС (розділ ЗІР 101.04)

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram