Дякую дуже!!! я надзвичайно задоволена обгрунтованістю та детальністю відповіді!
Я работаю на работе уже пол года, я не подписывала никакого договора, но мн...
як організувати відсторонення від роботи без збереження заробітної плати?
Відшкодування коштів за навчання у медуніверситеті,якщо не відпрацюю 3 роки
Підписатися в Facebook
Підписатися в Instagram
Підписатися в Telegram