Суд тричі повертає адмінсправу ДТП - не можу отримати компенсацію від страхової

Рік назад було скоєне ДТП (порушення правил), поліція склала протокол та схему, в якій не вказала точку зіткнення транспортних засобів, матеріали передались до суду, суд повертав матеріали тричі, потім відкрив провадження 8 місяців розглядав і знову передав на доопрацювання в поліцію Постанова в апеляції не оскаржується) Поліція знову передала справу в суд, але суд знову направив на доопрацювання. Питання: чи можливо якось перервати це кільце та зобовязати суд прийняти матеріали до розгляду та винести рішення? які мої дії відносно поліції та відносно суду? моя мета отримати компенсацію від страхової

14.02.2020 08:37 659

Консультація виконавця

Галина Токмач
Юрист Мирноград
У сервісі: 1 рік
20 відгуків (19 +) (1 -)
Рейтинг: 14081
Консультацій: 60

Судді є недоторканними. Але, можливо писати заяву на керівника суду з проханням посприяти у скорішому розгляді справи у зв'язку з затягуванням процесу. До того ж можна подавати скаргу до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо притягнення судді до дисциплінарної відповідальності.

У вашому випадку працівники поліції порушили п. 4 розділу ІХ Інструкції з оформлення поліцейськими матеріалів про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані не в автоматичному режимі щодо складання схеми місця ДТП, на якій обов'язково повинні бути зазначені координати місця зіткнення.

На дії чи бездіяльність працівників поліції можна подати скаргу:

– керівнику органу Національної поліції, дії/бездіяльність співробітників якого оскаржуються, або керівнику вищого органу поліції;

– керівнику відповідного органу прокуратури.

Якщо потрібна буде допомога у складанні заяв та скарг, звертайтесь до мене на електронну пошту gallina.tokmach.82@ukr.net. Обов'язково допоможу.

З повагою, юрист Галина Токмач

Якщо подобається, тисни кнопку