Робота магазину під час каратнину

Добрий день! Дайте консультацію по наступному питанню: чи може магазин запчастин в період карантину працювати як точка видачі товару через вікно, без допуску відвідувачів в магазин, щоб не заробити штраф від контролюючих органів.  Зараз розпочинається посівна компанія. Господарства просять вийти на роботу. Посівну компанію ніхто не скасовував. Дякую!

25.03.2020 19:26 138

Консультація виконавця

Наталия Лихунжан
Адвокат
У сервісі: 1 місяць
4 відгука (3 +) (1 -)
Рейтинг: 3118
Консультацій: 9

  Добрий день!

  Відповідно до статті 29 Закону України  “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Кабінет Міністрів України постановив заборону з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

  На жаль, магазин запчастин не може працювати так, як Ви запропонували.

  Проте,  під час карантину можливий дистанційний прийом замовлень через інтернет чи телефон та доставка товару самостійно або поштою.

  Зверніть увагу, що відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” передбачаються штрафи та позбавлення волі за порушення карантину. Так, для звичайних громадян штраф за порушення правил карантину становитиме від 17 до 34 тисяч гривень, а для посадовців – від 34 до 170 тисяч гривень.

  Будь ласка, зауважте, що сьогодні, 25 березня 2020 року, Уряд ухвалив продовження карантину до 24 квітня включно. 

  Бажаю успіхів!

Якщо подобається, тисни кнопку