Как отцу оставить ребенка после развода у себя?

Ситуация следующая. Мы с женой почти год работали и жили за границей. Имеем 4-летнюю дочь, которую собирались забрать к себе. Но дело дошло до развода. Жена пока не собирается возвращаться, я же уже нахожусь в Украине. Ребенка хочу оставить себе, жена против этого. Сейчас только нашел новую работу. Живу с родителями, но есть ещё отдельная отцовская квартира. Ребенок год жил с моей мамой - очень привязался. Жене в Украину некуда возвращаться. Какая вероятность того, что суд оставит ребёнка со мной? И могу ли я развестись без участия жены (категорически не хочет ехать в Украину)?

28.04.2020 10:46 2063

Консультація виконавця

Дмитро Дончак
Адвокат Київ
У сервісі: 4 роки
783 відгука (782 +) (1 -)
Консультацій: 1999
Топ 3 спеціалізації:
  • Діяльність фізичної особи підприємця
  • Військове право
  • Кредити банків

1. Ви маєте право подати до суду позовну заяву про розірвання шлюбу. Приїде дружина чи не приїде - це її проблеми, суд все одно вирішить це питання і розлучить вас.

2. Разом з заявою про розірвання шлюбу, в тому ж самому позові, можна вказати ще одну вимогу - про визначення місця проживання дитини. Для цього потрібно мати на руках висновок органу опіки та піклування. Відсутність власного житла у дружини - це для неї мінус. Наявність власного житла, офіційне працевлаштування - це великий плюс для Вас, суд зможе прийняти рішення на на Вашу користь.

Якщо Ви вже остаточно визначились, що разом жити не будете, то можу допомогти в складанні позовної заяви і проконсультувати щодо отримання позитивного висновку органу опіки та піклування. Пишіть на ел.пошту ddmitr@ukr.net або набирайте 050-545-90-70.

З повагою, Дмитро Дончак.

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram