Отримання військового квитка після 27 років

Отримання військового квитка після 27 років
Отримання військового квитка після 27 років
Ми пропонуємо
Онлайн консультант 24/7
Аналіз та підготовка документів
Онлайн чат з консультантом
Безпечна та зручна оплата

Мені 32 у військкоматі був один раз на 16 років, тоді й отримав приписне.

повістки особисто ніколи не отримував і не розписувався, років 9-12 тому колись лежала в поштовій скриньці, і приблизно стільки років тому приносили додому, але мене не було вдома. Що було в тих повістках, і що відповідали батьки я не пам'ятаю. Після цього повістки не приходили, чи я їх не бачив. Жив увесь цей час за пропискою.

Це були вступні. Я хочу вирішити це питання, але є кілька моментів, які хочу прояснити.

1)  Що мені потрібно для отримання військового квиток?

2) Які можуть бути для мене наслідки? (штрафи, адмін. відповідальність кримінальна, заклик)?

3)  Якщо штраф, хто його виписує та де оплачують?

4) Що мене чекає у військкоматі? Проходження медичної комісії? Що на мене чекає якщо я її не пройду мед. комісію за станом здоров'я?

5) Який буде мій статус, якщо я пройду комісію? (До чого мене зможуть закликати)

6) І який вплив нового закону про військову службу номер 3553 на мої питання вищий? Як швидко цей закон набуде чинності? І чи буде різниця, якщо я піду вирішувати це питання військкомат зараз чи через пару місяців?

На строкову військову службу Вас уже не закличуть на підставі звільнення від термінової служби: не призовний вік (з 18-27).

Від призову на строкову військову службу у мирний час звільняються громадяни України: які до дня відправлення на строкову військову службу досягли 27-річного віку ( ч.1. ст. 18 ЗУ "Про військовий обов'язок та військову службу")

1. Ви як громадянин України підлягаєте обов'язковому військовому обліку вже як військовозобов'язаний, оскільки граничний вік перебування на обліку призовників встановлюється до 27 років.

Військовий облік військовозобов'язаних осіб ведеться на підставі військового квитка або тимчасового посвідчення військовозобов'язаного. Військовий облік військовозобов'язаних поділяється на загальний (для всіх) та спеціальний. У Вашому випадку загальний. Оскільки Ви не змінювали місця реєстрації, то Ви повинні стати на загальний облік (вже як військовозобов'язаний) у військкоматі за Вашим місцем прописки, де зберігаються Ваші військово-облікові документи (особова справа).

Для того, щоб стати на військовий облік потрібно особисто звернутися у військкомат, при собі мати паспорт та код, приписне свідоцтво фотографію 3х4, та пройти медичну комісію ВЛК, написати заяву (Вам бланк видадуть) цю вимогу Порядку організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов'язаних від 7 грудня 2016 року № 921.

Після проходження всіх процедур Вам повинні видати військовий квиток.

2. Призову, арешту, штрафних санкцій та кримінальної відповідальності за ухилення від служби в армії у Вас точно не буде. Вас могли б залучити за ст. 210 КУпАП (за порушення правил військового обліку, неявку їх на виклик до військового комісаріату без поважних причин) та виписати штраф у розмірі від 85 грн - до 117 грн., але терміни притягнення до адмін відповідальності вже давно закінчилися.

3. Виписує військкомат, вони дають реквізити на оплату, але це Вам не загрожує див. п. 2.

4. Так, пройти медичну комісію потрібно буде лише для формування військово-облікової документації (особисте справа). Не більше того.

5. Вас можуть призвати у разі запровадження військового стану, тоді загальній мобілізації підлягають усі згідно ЗУ "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію".

6. Законопроект №3553 від 28.05.2020р. ще немає сили закону, він прийнятий у першому читанні і відправлений на доопрацювання (з відповідними правками). У якому вигляді він після остаточного прийняття з правками, на сьогоднішній день пронозувати складно. Цей законопроект вносить правки до КЗпП, КУпАП (зокрема збільшує розмір штрафу за ст.210), до Житлового кодексу, передають частину повноважень розслідування правопорушень у сфері мобілізації - СБУ, посилює кримінальну відповідальність за ухилення від військової служби, порядок проходження навчальних зборів військовозобов'язаних запасі, зміни до закону про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей. Можете ознайомитися з правками та порівняльною таблицею (якщо є інтерес) за посиланням http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=68960

Щодо обліку, то законопроектом пропонується поділити на облік призовників, облік військовозобов'язаних та резервістів, дані будуть вноситись до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів. В іншому, жодних важливих змін в обліку, які можуть якимось чином вплинути саме у Вашому випадку, не передбачаються.

Зробіть перший крок до вирішення проблеми -

проконсультуйтесь у фахівця зараз.

Задати питання

Як ми працюємо
Поставте
питання
1

Ваше запитання отримають всі консультанти В2В

Встановіть свою
ціну
2

Ви, як замовник, самостійно встановлюєте вартість консультації

Оплатіть
3

Будь-яким зручним чином - Visa, MasterCard, Privat24, через банк

Отримайте
консультацію
4

В стислі терміни від 10 хвилин на фірмовому бланку В2В

Наші відгуки

Дякую!

Наталя , 18.04.2024 15:24

Получил подробный, обстоятельный ответ на свой вопрос. Очень рекомендую этого специалиста.

Андрей , 07.05.2021 19:51

Дуже якісна робота

Андрій , 09.07.2022 13:57

Швидко та доступно пояснив можливість проходження кордону у моїй ситуації. Підкріпив усе юридични...

Mykola , 31.03.2022 10:00

Дуже гарна і розгорнута консультація! Приємно, що людина так добре розуміється в своїй сфері і п...

Алена , 13.04.2022 19:15

Дякую за надану допомогу! Швидко і якісно.

Дарія , 05.07.2021 20:25

Дякую, ваша відповідь допомогла.

Альона , 15.07.2020 16:51

Спасибо за ответ.

Сергей , 14.02.2020 09:16

Відповідь швидка та детальна розписана.

Ілля , 04.02.2024 16:11

Дуже дякую за детальну та обгрунтовану консультацію

Тетяна , 02.06.2023 00:28
Наші переваги
Дипломовані спеціалісти
Працюємо цілодобово
Персональний кабінет
Конфіденційність
88 321

Вирiшених питань

Задати питання

Часті запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram