Операції з внесення нерезидентом до статутного фонду ЮО - резидента ввезених (імпортованих) на митну територію України ОФ

Чи є об’єктом оподаткування ПДВ операції з внесення нерезидентом до статутного фонду ЮО - резидента ввезених (імпортованих) на митну територію України ОФ?

07.02.2018 11:37 1940

Консультація виконавця

B2B Consult
Експерт
У сервісі: 5 років
0 відгуків (0 +) (0 -)
Консультацій: 511

Актуально на 7.02.2018



Операція з внесення нерезидентом до статутного фонду ввезених основних фондів є об’єктом оподаткування ПДВ та підлягає оподаткуванню за основною ставкою.
Повна:
     Відповідно до пп.«в» п.185.1 ст.185 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування ПДВ є операції з ввезення товарів на митну територію України.
     Датою виникнення податкових зобов’язань у разі ввезення товарів на митну територію України є дата подання митної декларації для митного оформлення (п.187.8 ст.187 ПКУ).
     Тобто, операція з внесення нерезидентом до статутного фонду ввезених основних фондів є об’єктом оподаткування ПДВ та підлягає оподаткуванню за основною ставкою.



Анологічну відповідь розміщено на сайті ДФС (розділ ЗІР 101.04)

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram