Оплата через додаток Терміна ФОП від родича

Якщо я дядько ФОП 3 групи та племінник ФОП 3 групи. Чи може дядько як не ФОП а просто фізична особа через додаток Термінал (ФОП племінник) оплачувати послуги, товари? Та чи не суперечить це законодавству ?

07.03.2024 20:36 218

Консультація виконавця

Андрій Топчій
Юрист
У сервісі: 9 місяців
49 відгуків (47 +) (2 -)
Консультацій: 208
Топ 3 спеціалізації:
  • Сімейне право
  • Спадкове право
  • Військове право

Добрий день! Ні, не суперечить чинному законодавству, адже чинне законодавство не встановлює обмеження на будь-які операції між родичами. Так, відповідно до ст. 627 ЦКУ,сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.  Отже, такі операції будуть законними.  

Якщо подобається, тисни кнопку
Не знайшли відповіді на своє запитання? Тоді поставте платне або безкоштовне запитання
Підписуйтесь на B2BConsult.ua в соціальних мережах!
І будьте в курсі правових, податкових, фінансових новин України, а також нашого сервісу!

Підписатися в Facebook

Підписатися в Instagram

Підписатися в Telegram