Як іноземцю укласти шлюб в Україні

Як іноземцю укласти шлюб в Україні
Як іноземцю укласти шлюб в Україні
Ми пропонуємо
Онлайн консультант 24/7
Аналіз та підготовка документів
Онлайн чат з консультантом
Безпечна та зручна оплата

Іноземець приїхав в Україну, і раптом в його очах спалахнув вогонь, іскри полетіли на всі боки, а все тому, що він закохався. Любов - це найпрекрасніше почуття в світі, але його теж потрібно узаконити. Як правильно вчинити в такій ситуації, можна прочитати нижче.

Законодавчі акти в Україні та інших країнах майже завжди сильно різняться, варто розуміти, що права і обов'язки, які будуть покладені на вас з появою нового статусу, теж будуть відрізнятися.

Після вступу в шлюб ви зможете отримати ВНЖ в Україні і жити в цій країні на постійній основі з вашим чоловіком або дружиною. Але, в першу чергу, ваш союз потрібно правильно оформити.

Закон, що регулює оформлення шлюбу з іноземцем в Україні

Реєструєте шлюб в Україні, значить і спиратися треба на закони цієї країни, що визначають будуть норми сімейного законодавства.

Якщо ви погано розбирайтеся в законодавчих актах і боїтеся заплутатися, то варто звернутися до фахівця, який зможе пояснити вам різні нюанси вступу в шлюб і не дозволить допустити помилок. Для початку вивчіть закон вашої країни проживання, дізнайтеся, як в ньому прописана реєстрація шлюбу такого виду. 

Документи для укладення шлюбу з іноземцем в Україні

Для початку потрібно зібрати і подати пакет документів, який перерахований нижче.

Потенційні подружжя пишуть заяву, до якої додають зібрані папери.

Для українця:

  1. Паспорт
  2. Свідоцтво про розлучення, якщо раніше були одружені

Для іноземного громадянина:

  1. Паспорт і переклад паспортних даних, який буде офіційно завірений у нотаріуса.
  2. Сторінка в паспорті, на якій стоїть позначка про перетин кордону.
  3. Свідоцтво про розлучення, якщо раніше перебували в шлюбі.

Проаналізувавши країну, з якої прибув іноземець, підготовлені документи потрібно буде легалізувати або апостилювати. Юристи нашої компанії допоможуть правильно подати документи, не витративши на цю операцію багато часу і сил, а також направлять вас на правильний шлях подальшого оформлення шлюбу.

В яку організацію подавати документи і заяву на шлюб?

Реєстрацією шлюбу в Україні займаються органи ЗАГС. Державний заклад, працює як з громадянами інших країн, так і з корінними українцями.

Коли ви відносите заяву, не забудьте про оплату державного мита - без квитанції у вас не приймуть паперу.

Заява подається тільки при особистій присутності обох подружжя. Це гарантує правильне оформлення всіх паперів. Можна подати документи через інтернет, але ви повинні відсканувати перед цим всі документи і використовувати електронний підпис.

Можна пройти реєстрацію шлюбу в консульстві або дипломатичному уряді, але варто уточнити, що тоді будуть використовуватися закони іншої країни, крім України.

Зверніть увагу, що українське законодавство діє при укладенні шлюбу в будь-якій країні, якщо чоловік або дружина матимуть громадянство України. Але ніхто не скасовує закони іншої країни, адже ви звертаєтеся в іноземний орган для офіційного закріплення свого союзу.

Відмінність реєстрації шлюбу між громадянами України від реєстрації шлюбу між українцем і іноземним жителем

Процедура оформлення шлюбу буде ідентична. Невелика особливість полягає тільки в тому, що іноземному громадянину потрібно буде оформити трохи більше паперів.

Чи можливий шлюбний договір?

При оформленні шлюбу можливо підписання шлюбного договору. Потенційні подружжя вказують на право, яке хочуть використовувати для договору.

Важливо дотримуватися всіх норм закону при підписанні шлюбного договору, адже він регулює досить важливі сфери життя подружжя і впливає на їхнє майбутнє.

Іноземець погано орієнтується в законах України, не може прочитати і правильно інтерпретувати деякі пункти договору, через це можуть виникнути великі проблеми. Потрібно звернутися за допомогою до перекладача, який добре володіє юридичними термінами або юриста зі знанням мови. Це гарантує вам позитивні емоції від шлюбу.

Ви зможете захистити своє майно, розписати всі можливі розвитку подій при розлученні. Ми раді допомогти вам скласти список ваших прав на майно і обов'язків у шлюбі, які потрібно розписати в договорі.

Проблеми, які можуть виникнути під час укладання шлюбу

  • Колізії законодавства. Коли ви вступайте в шлюб з громадянином іншої країни, важливо завжди пам'ятати такий момент: суперечки щодо вибору закону про особистісні права та обов'язки будуть огортати ваше життя завжди.
  • Мама і з'явився дитина можуть бути громадянами різних країн. Майно також може знаходитися в іншій частині світу, на відміну від його власника. Візьмемо один випадок для більш детального розгляду. Спадок, який потрібно буде отримати після смерті чоловіка, може перебувати в різних місцях, наприклад, в самій Україні і ще де-небудь в Америці. Проблема полягає в тому, що за законом країни іноземця, його спадкоємці не завжди мають право на отримання майна або, навпаки, вони не зможуть прийняти спадщину в Україні.
  • Іноземець звик до полігамних шлюбів і такий же хоче укласти з громадянкою України, звичайно, при її згоді. Таке можливо, дівчина може стати хоч п'ятою дружиною або навіть десятої - різниці в цьому немає, але якщо вони приїдуть на батьківщину дружини, то шлюб буде незаконним, навіть якщо пройде реєстрацію в Україні.
  • Проблема розлучення. З реєстрацією нічого складного, можна повністю спиратися на закон України, але при розлученні, як правило, норми країн будуть дуже сильно відрізнятися.

Такі проблеми виливаються в довгі судові засідання, які тривають не один рік. Фахівці юридичної сфери рекомендують звернутися при укладенні шлюбу до договору, де будуть прописані всі нюанси, які зможуть уберегти вас від проблем.

Звертайтеся до фахівців юридичного профілю, вони допоможуть вступити в шлюб на законних підставах і вбережуть ваші нерви.

Зробіть перший крок до вирішення проблеми -

проконсультуйтесь у фахівця зараз.

Задати питання

Як ми працюємо
Поставте
питання
1

Ваше запитання отримають всі консультанти В2В

Встановіть свою
ціну
2

Ви, як замовник, самостійно встановлюєте вартість консультації

Оплатіть
3

Будь-яким зручним чином - Visa, MasterCard, Privat24, через банк

Отримайте
консультацію
4

В стислі терміни від 2 годин на офіційному бланку В2В

Сімейне право
Які права має іноземець на дитину, народжену не у офіційному шлюбі?
Я заміжня. Маю 11-місячну дитину. На початку вересня трапилося так, що я мала стосунки із громадянином Німеччини. Я завагітніла, але заяву на розлу...
20.01.2020 14:19 739
Відповів
ЮрФірма "РУФЬ", суд.юрист - Інна Клименок
Рейтинг: 16156
Цивільне право
Як оформити дитячі виплати онлайн з польським свідоцтвом про народження?
Мене цікавить питання на рахунок дитячих виплат при народженні дитини онлайн. Я проживаю біля Варшави і динина минулого року в червні народидась в ...
25.03.2020 16:44 636
Відповів
Дмитро Липовський
Рейтинг: 10470
Опіка, усиновлення
Процедура передачі документів по опікунству з України в Латвію при переїзді на ПМЖ опікуна та дитини
Доброго дня.  Я та мій малолітній брат плануємо переїхати на ПМЖ в Латвію. Я є опікуном малолітнього брата. Юристи в Латвії повідомили мені щ...
03.09.2019 19:43 857
Відповів
Рейтинг:
Сімейне право
Розлучення із іноземцем
Доброго дня.  Потрібна консультація щодо розлучення з іноземцем. Я громадянинка України, чоловік Словак. Проживаємо у шлюбі 2 рік, маємо дити...
10.08.2019 14:50 899
Відповів
Марина Бекало
Рейтинг: 145215
Наші відгуки

Получили консультацию в течении суток, уточняла моменты, так как сразу не всё поняла, Дмитрий отв...

Наталия , 16.06.2020 16:35

Дуже дякую за змістовні поради. Звичайно, я звернусь за даними довідками і думаю, що вони напишут...

Татьяна Севрюк, 15.08.2020 21:56

Чи можлива видповилальнисть за зберигання и чи можливо уникнути криминальнои видповилальности ск...

Евгений , 12.11.2019 14:42

Дякую

Світлана , 30.10.2020 15:31

А если я комиссован по статье 20 Меня должны согласно этого приказа снять с учёта?

Андрей , 10.12.2019 13:54

Быстрый ответ. Спасибо. Все понравилось.

Евгений , 05.02.2021 09:01

Дякую Вам. У разі відмови пенсійного Ви зможете підготувати всі документи і вести справу? Скільки...

Тетяна , 20.01.2020 11:07

Спасибо!

Виктор Павлович , 21.12.2018 19:50

Отличный развернутый ответ

Олег , 30.06.2020 09:08

Прекрасный грамотный юрист. Помогла оперативно и профессионально

Вика , 03.07.2020 14:36
Наші переваги
Дипломовані спеціалісти
Працюємо цілодобово
Персональний кабінет
Конфіденційність
88 321

Вирiшених питань

Задати питання

Часті запитання