Іноземець приїхав в Україну, і раптом в його очах спалахнув вогонь, іскри полетіли на всі боки, а все тому, що він закохався. Любов - це найпрекрасніше почуття в світі, але його теж потрібно узаконити. Як правильно вчинити в такій ситуації, можна прочитати нижче.
Законодавчі акти в Україні та інших країнах майже завжди сильно різняться, варто розуміти, що права і обов'язки, які будуть покладені на вас з появою нового статусу, теж будуть відрізнятися.
Після вступу в шлюб ви зможете отримати ВНЖ в Україні і жити в цій країні на постійній основі з вашим чоловіком або дружиною. Але, в першу чергу, ваш союз потрібно правильно оформити.
Реєструєте шлюб в Україні, значить і спиратися треба на закони цієї країни, що визначають будуть норми сімейного законодавства.
Якщо ви погано розбирайтеся в законодавчих актах і боїтеся заплутатися, то варто звернутися до фахівця, який зможе пояснити вам різні нюанси вступу в шлюб і не дозволить допустити помилок. Для початку вивчіть закон вашої країни проживання, дізнайтеся, як в ньому прописана реєстрація шлюбу такого виду.
Для початку потрібно зібрати і подати пакет документів, який перерахований нижче.
Потенційні подружжя пишуть заяву, до якої додають зібрані папери.
Для українця:
Для іноземного громадянина:
Проаналізувавши країну, з якої прибув іноземець, підготовлені документи потрібно буде легалізувати або апостилювати. Юристи нашої компанії допоможуть правильно подати документи, не витративши на цю операцію багато часу і сил, а також направлять вас на правильний шлях подальшого оформлення шлюбу.
Реєстрацією шлюбу в Україні займаються органи ЗАГС. Державний заклад, працює як з громадянами інших країн, так і з корінними українцями.
Коли ви відносите заяву, не забудьте про оплату державного мита - без квитанції у вас не приймуть паперу.
Заява подається тільки при особистій присутності обох подружжя. Це гарантує правильне оформлення всіх паперів. Можна подати документи через інтернет, але ви повинні відсканувати перед цим всі документи і використовувати електронний підпис.
Можна пройти реєстрацію шлюбу в консульстві або дипломатичному уряді, але варто уточнити, що тоді будуть використовуватися закони іншої країни, крім України.
Зверніть увагу, що українське законодавство діє при укладенні шлюбу в будь-якій країні, якщо чоловік або дружина матимуть громадянство України. Але ніхто не скасовує закони іншої країни, адже ви звертаєтеся в іноземний орган для офіційного закріплення свого союзу.
Процедура оформлення шлюбу буде ідентична. Невелика особливість полягає тільки в тому, що іноземному громадянину потрібно буде оформити трохи більше паперів.
При оформленні шлюбу можливо підписання шлюбного договору. Потенційні подружжя вказують на право, яке хочуть використовувати для договору.
Важливо дотримуватися всіх норм закону при підписанні шлюбного договору, адже він регулює досить важливі сфери життя подружжя і впливає на їхнє майбутнє.
Іноземець погано орієнтується в законах України, не може прочитати і правильно інтерпретувати деякі пункти договору, через це можуть виникнути великі проблеми. Потрібно звернутися за допомогою до перекладача, який добре володіє юридичними термінами або юриста зі знанням мови. Це гарантує вам позитивні емоції від шлюбу.
Ви зможете захистити своє майно, розписати всі можливі розвитку подій при розлученні. Ми раді допомогти вам скласти список ваших прав на майно і обов'язків у шлюбі, які потрібно розписати в договорі.
Такі проблеми виливаються в довгі судові засідання, які тривають не один рік. Фахівці юридичної сфери рекомендують звернутися при укладенні шлюбу до договору, де будуть прописані всі нюанси, які зможуть уберегти вас від проблем.
Звертайтеся до фахівців юридичного профілю, вони допоможуть вступити в шлюб на законних підставах і вбережуть ваші нерви.
Ваше запитання отримають всі консультанти В2В
Ви, як замовник, самостійно встановлюєте вартість консультації
Будь-яким зручним чином - Visa, MasterCard, Privat24, через банк
В стислі терміни від 10 хвилин на фірмовому бланку В2В