Під земельними розуміють конфлікти, що виникають через різних порушень існуючого законодавства, що регулює земельно-правові відносини. Такі суперечки визнаються фахівцями одними з найскладніших і поширених категорій справ. Вирішенням земельних суперечок займаються різні органи - судові інстанції, місцеве самоврядування, виконавча влада.
Право власності на ділянки і земельні наділи на увазі, що ними можна володіти, користуватися і розпоряджатися на власний розсуд, але в рамках законодавства. На практиці, навіть, коли громадянин на повністю правомірних підставах володіє ділянкою, немає абсолютно ніяких гарантій, що він не зіткнеться з необхідністю вирішення земельних спорів.
Найчастіше розглядаються конфлікти виникають з наступних причин:
Найбільш ефективним способом вирішення земельних спорів визнається захист інтересів громадян і організацій в суді. Вона дає можливість попередити ймовірність утворення конфліктів, усунути виявлені порушення прав власників ділянок і захистити їх власність від претензій третіх осіб.
Українські суди займаються розглядом земельних спорів різних категорій. Зазвичай вони розбирають конфлікти:
про права людей на виділення їм паю в процесі приватизації;
Приватні особи в більшості випадків беруть участь в судових земельних спорах з приводу:
Затверджений порядок вирішення земельних спорів дає однакові обов'язки і права обох сторін конфлікту. Вони можуть вивчати матеріали справи, пред'являти різні докази і документи, письмові та усні пояснення, порушувати клопотання. Для успішного вирішення конфліктів, пов'язаних із земельними відносинами, бажано запрошувати адвокатів і юристів, що спеціалізуються саме на таких справах.
Ваше запитання отримають всі консультанти В2В
Ви, як замовник, самостійно встановлюєте вартість консультації
Будь-яким зручним чином - Visa, MasterCard, Privat24, через банк
В стислі терміни від 10 хвилин на фірмовому бланку В2В